ویزای تمکن مالی

اخذ اقامت تمکن مالی (خود حمایتی) پرتغال را می توان یکی از راحت ترین و بی دغدغه ترین روش های مهاجرت به اروپا دانست. برای مهاجرت به پرتغال راه های مختلفی وجود دارد که می توانیم به ویزا های تمکن مالی (خود حمایتی)، تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و… اشاره کنیم. یکی از راه هایی که طرفداران زیادی در بین متقاضیان پیدا کرده است روش مهاجرت و اقامت پرتغال از طریق اخذ ویزای تمکن مالی می باشد که با توجه به عدم لزوم تحصیل و سرمایه گذاری، برای خیلی از افراد جالب توجه واقع شده است. تا انتها با ما همراه باشید تا با شرایط اخذ این ویزا آشنا شویم و در صورت هرگونه پرسشی در قسمت کامنت ها سوال خود را مطرح کنید تا در مدت زمانی کم توسط کارشناسان پاسخ داده شود.

مزایای ویزای تمکن مالی پرتغال

در روش ویزای تمکن مالی کشور ها معمولا اجازه کار به فرد مهاجر را در این روش نخواهند داد. اما در پرتغال اوضاع متفاوت است و متقاضی این نوع از ویزا می تواند پس از ورود به پرتغال به صورت تمام وقت به کار کردن بپردازد.

افرادی که دارای ویزای خود حمایتی پرتغال هستند از قانون زندگی بدون مالیات (NHR) بهره مند هستند. در این قانون، افراد به مدت ۱۰ سال از پرداخت مالیات به کشور پرتغال معاف می باشند

از مزایای این روش اخذ ویزا برای همسر و فرزندان زیر 18 سال و با شرایطی تا 21 سال است که به صورت اقامت ۱ ساله و سپس ۲ ساله و در آخر ۲سال دیگر تمدید خواهد شد که در سال ششم پس از قبولی در آزمون های مربوط و تسلط به زبان پرتغالی، پاسپورت پرتغال صادر می گردد.

شرایط اخذ ویزای پرتغال با روش تمکن مالی

مهم ترین شرط برای دریافت ویزای تمکن مالی اثبات داشتن درآمدی مشخص برای فرد متقاضی است. این درآمد حتما باید در محلی خارج از پرتغال به حساب شخص واریز شود و باید این نکته قابل اثبات باشد که درآمد فوق به صورت مداوم می باشد. از روش های اثبات این موضوع می توان به دریافت اجاره املاک و حقوق بازنشستگی اشاره کرد.

مبلغی که فرد باید برای اثبات به اداره مهاجرت پرتغال نشان دهد: متقاضی اصلی: ۹هزار یورو همسر: ۴ هزار یورو فرزندان ۳ هزار یورو

افرادی که موفق به دریافت این نوع ویزا می شوند ملزم به پرداخت حق بیمه ماهانه ۳۰ الی ۷۰ یورویی هستند که باید نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

از مزایای این روش اخذ ویزا برای همسر و فرزندان زیر 18 سال و با شرایطی تا 21 سال است که به صورت اقامت ۱ ساله و سپس ۲ ساله و در آخر ۲سال دیگر تمدید خواهد شد که در سال ششم پس از قبولی در آزمون های مربوط و تسلط به زبان پرتغالی، پاسپورت پرتغال صادر می گردد.

آیا می دانستید؟

مراحل اخذ اقامت تمکن مالی پرتغال شامل 1- دریافت شماره شناسایی شخصی مالیاتی و افتتاح حساب بانکی، 2-درخواست ویزا و 3- درخواست برنامه ویزای اقامت در پرتغال با راهنمایی وکلا شرکت است.

کاربر گرامی برای مشاهده فرم ثبت شرکت می توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید
Rate this page
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
اسکرول به بالا