خرید ملک در پرتغال

یکی از راه های اخذ اقامت، خرید ملک، خانه، آپارتمان است. خرید ملک در هر کشور دیگر نیازمند داشتن اطلاعات بسیار زیادی است. باید قبل از هر اقدامی در مورد شهرها و مناطق آن کشور تحقیق کنید و با توجه به نیاز و بودجه ای که در اختیار دارید، بهترین مکان را برای خرید ملک در نظر بگیرید. کشور پرتغال یکی از کشورهای اروپایی است که دارای آب و هوای معتدل، مردمانی مهمان نواز و فاقد روحیه نژادپرستی می باشد.
این شرایط به علاوه امکانات دیگر و همچنین پایین تر بودن هزینه زندگی و خرید مسکن نسبت به آمریکا، آلمان، … توجه افراد بسیاری را به خود جلب نموده است. از دیگر امتیازات کشور پرتغال دریافت گلدن ویزا به ازای خرید ملک می باشد که در مورد هزینه آن بعدا صحبت خواهیم کرد. فقط باید بدانید که این نرخ می تواند متغیر باشد و برای اینکه دچار هزینه اضافه و اتلاف زمان نشوید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل خرید ملک در پرتغال

مشاوره و ارسال تقاضانامه در خصوص خرید ملک به مشاوران شرکت آدرس

امضاء قرارداد وکالت با وکیل پرتغالی ، امضاء وکالت نامه در سفارت پرتغال به همراه مدارک مورد نیاز ، قیمت گذاری ملک ، کد اقتصادی ، افتتاح حساب بانکی ، امضاء قرارداد قولنامه خرید ملک ، پیش پرداخت برای قرارداد خرید ملک

پرداخت مالیات خرید ملک توسط وکیل – ثبت دفترخانه

انواع سرمایه گذاری برای اخذ اقامت پرتغال با توجه به خرید ملک

خرید ملک در پرتغال، هزینه های اضافی دیگری از جمله پرداخت مالیات در بر دارد
پرداخت مالیات انتقال ملک
مالیات حق تمبر که معمولا ۰/۸ درصد قیمت خرید ملک است
هزینه دفتر اسناد رسمی و هزینه ثبت سند
هزینه وکیل
هزینه نمایندگی املاک

آیا می دانستید؟

مهمترین مدارک موردنیاز برای متقاضی سرمایه گذاری جهت خرید ملک در پرتغال ارائه مدارکی دال بر اثبات منشا ثروت و سرمایه خود، اثبات محل سکونت و سابقه کاری و مالیاتی خود است. پس از عقد قرارداد با شرکت آدرس به منظور خرید ملک و اخذ اقامت پرتغال یک تیم بسیار حرفه ای متقاضی سرمایه گذاری را برای جمع آوری مدارک و شکل دادن پرونده راهنمایی می کند.

کاربر گرامی برای مشاهده فرم ثبت شرکت می توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید
Rate this page
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
اسکرول به بالا