تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره ی رکود

بدون نظر

تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره ی رکود با حضور برجسته ترین مدیر ایرانی شرکت یاهو

تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره ی رکود

Place and time of holding بلوار آفریقای شمالی – بالاتر از ظفر – خ ناصری – سالن همایشهای هتل طوبی (۱۳ شهریور ۱۳۹۳)

تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره ی رکود چیست ؟ این همایش با حضور یحیی علوی، مدیر اسبق فروش بخش خاورمیانه شرکت یاهو روز جمعه ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۷ الی ۲۱ در خیابان افریقا، خیابان ناصری، سالن کنفرانس هتل طوبی برگزار می شود که خبرگزاری های تسنیم ،شریان،رویکرد ، خبرنامه دانشجویان ایران ،پارس نیوز،تهران پرس، شفاف و… در این خصوص با مدیریت موسسه آفریقا جناب اقای مهرشاد خدابخشی مصاحبه ای داشته اند ،متن و لینک های مربوطه به شرح ذیل می باشد :

یک مدیر موفق گفت: تخصص، تعهد، پشتکار و انگیزه جهت کسب آموزش های روز از مهمترین شاخصه های مدیران موفق در شرایط کنونی اقتصادی کشور است.
مهرشاد خدابخشی مدیر موفق و کارشناس حوزه مدیریت در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری همایش ” فروش در دوره رکود “، در خصوص سابقه برگزاری این گونه همایش های مدیریتی اظهار داشت: از سال ۱۹۴۰ همایش های بسیاری در حوزه کسب و کار درسراسر دنیا برگزار شده است و در ایران نیز سابقه برگزاری این همایش ها به سال ۸۴ باز می گردد.

وی افزود: با توجه به دورنمای روشن شرایط اقتصادی و فضای سیاسی کشور در سالهای پیش رو ، برگزاری همایش هایی با مضمون معرفی استراتژی های مناسب جهت مواجهه با رکود حاکم بر فضای کسب و کار ، با جدیت بیش تر در اولویت برنامه ریزی هایمان قرار گرفت.

خدابخشی با اشاره به استقبال چشمگیراز این همایش بیان کرد:

علیرغم برگزاری این همایش در تهران ، درخواست های متعدد مدیران مستقر در شهرستان ها جهت حضور در همایش قابل توجه بوده است .

وی با اشاره به شرایط رکود اقتصادی ناشی از تحریم ها، خاطرنشان کرد: شرکت های فعال نیازمند تجهیز به ابزارهای نوین برای غلبه بر شرایط حاکم هستند و ما سعی می کنیم با برگزاری جلسات هم اندیشی و همایش ها، راهکارها و آموزش های لازم در این زمینه را به مدیران ارائه دهیم.

وی همچنین با تاکید بر نقش موثر آموزش در امر مدیریت اذعان کرد: درهمایش این دوره که با عنوان “تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره رکود” برگزارمی­شود، مطالب آموزشی با در نظر گرفتن شرایط بازار ایران و ارائه راهکارهای نوین و قابل اجرا در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

خدابخشی با اشاره به توانایی مدیران داخلی کشور خاطرنشان کرد: اگر توانمندی مدیران داخلی نبود امکان عبور از تحریم ها طی سال های گذشته وجود نداشت و ما امیدواریم بتوانیم مدیران حاضر در همایش را با مسائل نوین بازاریابی و مارکتینگ در شرایط رکود بیشتر آشنا سازیم.

وی همچنین ضمن تقدیر از همکاری دولت در برگزاری همایش های آموزشی طی یک سال گذشته اظهار امیدواری کرد: شرایط به نحوی باشد که امکان استفاده از مدیران ارشد و اساتید بین المللی بیش از گذشته، فراهم آید.

وی در مورد مشکل اشتغال فارغ التحصیلان کشور نیز عنوان کرد: متاسفانه آنچه در دانشگاه های ما مغفول مانده نقش آموزش علم مدیریت و اقتصاد به دانشجویان بوده. دانش آموختگان علیرغم کسب درجات عالی علمی، توانایی و دانش ایجاد کسب و کار جدید را ندارند و لاجرم برخی از ایشان برای پر کردن این خلا به دوره های MBA و DBA روی می آورند.

وی در خصوص همایش گفت: این چندمین همایشی است که موسسه تدبیرسازان سازان آفریقا، با بیش از ۱۲ سال فعالیت در این حوزه، برگزار می کند و ما مفتخریم که توانسته ایم در این مدت صدها مدیر در سطح کشور پرورش دهیم که اکنون در زمینه های مختلف در داخل و خارج از کشور در حال فعالیت هستند.

این مدیر موفق در پایان بیان کرد: این همایش صرفاً با هدف آموزش برگزار می شود و مجموعه آفریقا آموزش و ارتقای دانش مدیریتی مدیران جوان فعال در عرصه اقتصادی کشور را رسالت اجتماعی خود دانسته و هیچگونه جنبه تجاری وسود اقتصادی برای خود متصور نیست.

لینک های مصاحبه در خبرگزاری ها :

تسنیم

پارسینه

ویستا

شفقنا

رویکرد

خبرنامه دانشجویان ایران

شریان

پارس نیوز

سراج ۲۴

تهران پرس

شفاف

 

امید است بتوانیم با برگزاری این دوره در فرا رسیدن دوران های بهبود و رونق استراتژی های شرکت شما سهمی داشته باشیم…

شما می توانید از طریق ارسال فرم ثبت نام در پایین صفحه و یا شماره تماسهای ذیل در سمینار مذکور ثبت نام نمایید.

تلفن های تماس جهت رزرو :

۰۲۱۸۸۶۷۱۲۷۸ و ۰۲۱۸۸۸۸۷۰۰۸ و ۷-۰۲۱۸۸۸۸۵۵۹۶

۰۹۱۲۲۳۹۶۰۶۹ و ۰۹۱۲۵۰۴۸۰۶۸ و ۰۹۱۲۴۳۹۰۷۰۲

 

موسسه حقوقی آفریقا با بیش از 14 سال سابقه مستند به عنوان یکی از معتبرترین موسسات مشاوره ای و اجرایی در زمینه ثبت برند و علامت تجاری، ثبت شرکت ، ثبت طرح‌های صنعتی ، ثبت اختراعات و ارائه دهنده خدمات حقوقی به هموطنان و کارآفرینان عزیز ایرانی و اتباع محترم کشورهای دیگر است.

درباره ما و این سایت

ما یک تیم خلاق حقوقی هستیم که تمرکز خودمان را روی محتوی ارائه شده در این وبسایت قرار داده ایم و تنها هدف ما کمک به شماست.

ارائه مشاوره رایگان

تیم تحلیل و توسعه ما، به شما یک مشاوره رایگان را پیشنهاد میکند! ما درخواست شما را آنالیز و بررسی میکنیم و بهترین راهکارها را به شما ارائه میدهیم. موفقیت شما تضمین میشود.

مشترک خبرنامه ما شوید!

Fields marked with an * are required

سایر مطالب وبلاگ را ببینید

دیدن همه
بدون نظر
 

نظر بدهید