ثبت شرکت در کانادا

بدون نظر

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا به چه صورت انجام میشود ؟  ما به شما نحوه ثبت شرکت در کانادا را خواهم گفت، به شما فرایند گام به گام ثبت شرکت در کانادا را توضیح خواهیم داد . چگونگی ترکیب شرکت و گزینه های ساختار دیگر کسب و کار مانند شرکت سهامی خاص و شرکت تعاونی و ….

مشارکت تجاری

یک کسب و کار متشکل (دقیقا مشابه یک شرکت) به عنوان یک نهاد قانونی است که جدا از مالکان و سهامداران آن می باشد.  کسب و کار کانادا می تواند در سطح فدرال یا ایالتی گنجانیده شود و من جزئیات بیشتری را در مورد آن خواهم گفت.

در حالیکه ادغام قانونی لازم نیست، می تواند معافیت قانونی خاصی برای صاحبان کسب و کار ایجاد کند، به طور بالقوه مسئولیت مالیاتی شما را کاهش دهد و مزایای دیگری دارد که می تواند به رشد تجارت آنلاین شما کمک کند.

 

ثبت شرکت در کانادا

 

مزایای ثبت شرکت در کانادا

مزیت اصلی تبدیل شدن به یک شرکت در کانادا، جدا از تعهدات شخصی و تجاری شما است. این بدان معنی است که شما نمیتوانید شخصا مسئول بدهی یا اقدامات شرکت باشید. بنابراین، اگر کسب و کار شما به سمت جنوب حرکت کند، امور مالی و دارایی های شخصی شما محافظت می شود. شما ممکن است این فکر را نکنید که نیاز به حفاظت در برابر مسئولیت دارید، اما اگر شما مسئول یک فرد هستید و مشتری شما را در نقض قرارداد معلق نگه می دارد، آیا می توانید به سرمایه گذاری شخصی خود را در معرض خطر برای برآورده کردن هرگونه ادعای مربوط به کسب و کار خود قرار دهید؟

مزایای دیگری که باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

  1. وجود مداوم یک شرکت طول عمر نامحدود دارد؛ اگر شما کسب و کار یا سهامداران را می فروشید، کسب و کار ادامه خواهد یافت.
  2. مالکیت موجودیت تجاری قابل انتقال است از آنجا که نهاد طول عمر نامحدود دارد، می توانید کسب و کار خود را به فروش برسانید و یا به راحتی آن را دنبال کنید.
  3. افزایش پول می تواند آسان تر باشد کسب و کارهای ادغام شده می توانند سهام و عدالت را به منظور رشد رشد به فروش برسانند.
  4. مزایای مالیاتی:هر نمونه منحصر به فرد است، اما شرکت ها می توانند از کاهش کسری تجاری کانادا (۱۶٪ از اولین ۲۰۰،۰۰۰ دلار درآمد مشمول مالیات) بهره مند شوند. شما همچنین می توانید پرداخت های مالیاتی خاصی را لغو کنید و از قوانین مالیاتی جدید یا مقررات مالیاتی کمتری بهره مند شوید.
  5. اعتبار و ارزش کسب و کار خود را افزایش دهید : بسیاری از شرکت ها با قراردادهای فروش یا توافقنامه قرارداد با شرکت های غیر مجاز وارد نمی شوند. در این مورد، ادغام می تواند اعتبار و پتانسیل رشد شما را بهبود بخشد.

ثبت شرکت در کانادا و معایب گنجاندن

پول و کارهای کاغذی فرایند ادغام و مدیریت یک نهاد شرکتی می تواند برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک، به صورت اداری چالش برانگیز باشد، و نیاز به پرونده و حسابداری بیشتر از مالکیت شخصی دارد.

همچنین می تواند ضعف مالیاتی باشد زیرا ممکن است شما نتوانید هیچ کدام از اعتبارات مالیاتی شخصی که به عنوان یک کسب و کار غیرقانونی وجود دارد اثبات کنید.

اصطلاح “مسئولیت محدود” نیز چیزی است که باید مورد توجه قرار گیرد، برای مثال، اگر شرکت برای یک وام تجاری درخواست می کند اما دارایی های لازم برای تأمین آن را ندارد، وام دهنده ممکن است به دنبال تضمین های شخصی از صاحب کسب و کار باشد – که با آن وظایف آشکار را به ارمغان می آورد.

ادغام کسب و کار در کانادا

مرحله ۱: نام کسب و کار خود را انتخاب کنید

بسیاری از بازرگانان تجارت الکترونیک قبلا نام خود را برای فروشگاه آنلاین یا محصول خود دارند. مهم است که جستجو کنید تا ببینید که آیا نام در اسرع وقت در دسترس است. اگر هنوز یک کسب و کار ندارید، در تصمیم گیری در مورد نام تجاری مراقب باشید .

مرحله ۲: شماره کسب و کار (BN) یا NEQ فقط کبک

  • شماره کسب و کار یک شماره حساب ۹ رقمی است که برای شرکت شما به دولت فدرال و ایالت استانی تعلق خواهد داشت. ثبت نامکنید
  • NEQ (Quebec Enterprise Number) مورد نیاز است اگر شما در کبک ترکیب کنید. بیشتر بدانید.

مرحله ۳: تصمیم بگیرید که در فدرال یا استان باشید

تمام مشاغل در کانادا دارای گزینه ای برای ادغام فدرال یا استان هستند. ادغام فدرال به شما اجازه می دهد تا در همه ولايات و سرزمین ها با همان نام تجاری کار کنید، اما گران تر و کار کمی برای راه اندازی و نگهداری سخت تر است.

ادغام استان به احتمال زیاد برای اکثر صاحبان کسب و کار تجارت الکترونیکی خارج از کانادا کافی است.

مرحله ۴: ثبت نام برای GST / HST

اگر کسب و کارتان در مجموع درآمد کل ۳۰،۰۰۰ دلار یا بیشتر باشد، شما باید برای یک حساب GST / HST ثبت نام کنید. بسیاری از بازرگانانی که درآمد کمتری دارند داوطلبانه ثبت نام می کنند، زیرا هنگامی که شما یک حساب GST / HST دارید، می توانید مالیات هایی را که به عنوان شرکتی که توسط دولت بازپرداخت می کنید دریافت کنید. دریافت حساب GST / HST خود.

اگر کسب و کار شما در کبک ثبت نام شده است، شما باید با درآمد Quebec ثبت نام کنید .

توجه: هنگام تصمیم گیری در مورد ترکیب، همیشه قبل از اینکه به نتیجه گیری برسید، به دنبال مشاوره حقوقی باشیداشتباهات می تواند بسیار پرهزینه باشد
سایر ساختارهای تجاری کانادا برای در نظر گرفتن

با توجه به مزایا و معایب ادغام، به یاد داشته باشید که در هنگام ساختن کسب و کار شما، گزینه های دیگری وجود دارد. اینکه کدام یک را انتخاب می کنید واقعا بستگی دارد به اینکه آیا می خواهید تنها به آن بروید یا با شرکا یا همکاران خود بروید.

در اینجا سه ​​گزینه دیگر ساختار تجاری در کانادا وجود دارد:

Sole Proprietorship

بسیار آسان برای راه اندازی و اجرا می باشد، با حداقل مقدار کاغذ، محبوب ترین در میان صاحبان فروشگاه جدید تجارت الکترونیکی.

اساسا، تنها مالک است و نه یک نهاد حقوقی

مالیات بر کسب و کار در سال مالیات بر درآمد فردی شما پرداخت می شود و شما شخصا مسئولیت بدهی ها، اقدامات و وظایف کسب و کار شما را بر عهده دارید.

 

 

مشارکت در کانادا

رفتن به کسب و کار با یک دوست؟ به دنبال ترکیب منابع مالی؟ مشارکت ممکن است گزینه مناسب باشد. مانند یک شرکت خصوصی، بین شما و کسب و کار شما اختلاف قانونی وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که شما نباید پایگاه خود را به صورت قانونی پوشش دهید. با کمک یک وکیل اطمینان حاصل کنید که قرارداد مشارکت رسمی را برای محافظت از هر دو منافع خود و اطمینان حاصل کنید که یک طرح متقابل برای انحلال یا پیروی از کسب و کار باید هر دو شریک می خواهید حرکت کنید.

اگر مشارکت به طور مساوی بین شرکا تقسیم نشده باشد، شما ممکن است مشارکت محدودی را در کسب و کار در نظر بگیرید که به شما سهم سود را می دهد اما شما را از کنترل مستقیم یا مدیریت کسب و کار حذف می کند.

تعاونی

ساختار کسب و کار کوچکترمشترک در کانادا، یک تعاونی، یک کسب و کار متعلق به یک عضو انجمن است که به طور معمول یک گروه یا افراد یا شرکت هایی هستند که برای ارائه محصولات و خدمات تعهد می کنند.

 

امتیاز کاربر 5 (6 رای)
درحال ارسال

موسسه حقوقی آفریقا با بیش از 14 سال سابقه مستند به عنوان یکی از معتبرترین موسسات مشاوره ای و اجرایی در زمینه ثبت برند و علامت تجاری، ثبت شرکت ، ثبت طرح‌های صنعتی ، ثبت اختراعات و ارائه دهنده خدمات حقوقی به هموطنان و کارآفرینان عزیز ایرانی و اتباع محترم کشورهای دیگر است.

درباره ما و این سایت

ما یک تیم خلاق حقوقی هستیم که تمرکز خودمان را روی محتوی ارائه شده در این وبسایت قرار داده ایم و تنها هدف ما کمک به شماست.

ارائه مشاوره رایگان

تیم تحلیل و توسعه ما، به شما یک مشاوره رایگان را پیشنهاد میکند! ما درخواست شما را آنالیز و بررسی میکنیم و بهترین راهکارها را به شما ارائه میدهیم. موفقیت شما تضمین میشود.

مشترک خبرنامه ما شوید!

Fields marked with an * are required

سایر مطالب وبلاگ را ببینید

دیدن همه
بدون نظر
 

نظر بدهید